caRElax studio

  • Model
  • Model
  • Model
  • Model
  • Model
  • Model
  • Model

O nás

CARELAX STUDIO kosmetika Pisek Veronika Vachoutova

Jmenuji se Veronika Vachoutová a jsem jedinou majitelkou a provozovatelkou kosmetického studia v Písku – caRElax.

Svou profesní kariéru jsem začala po vystudování Střední zdravotnické školy v Písku jako zdravotní sestra v Nemocnici Písek na oddělení septické chirurgie. O několik málo let později jsem se stala staniční sestrou na tomto oddělení, a před svou třetí mateřskou dovolenou jsem působila jako vrchní sestra na ortopedickém oddělení. Už v průběhu vykonávání práce zdravotní sestry jsem tíhla a zajímala se o obor kosmetiky, neboť povolání zdravotní sestry a kosmetičky je si v mnohém blízké. A to péčí o lidi, komunikaci s lidmi a zájmem o zdraví, zdravý životní styl a péče o sebe sama. Záliba a koníček v podobě kosmetiky se staly po několika letech i mou prací, kterou velmi miluju. Činí mně šťastnou pečovat o krásu druhých, dodávat jim energii, poskytovat relaxaci, odpočinek, ale i mnoho rad. Jsem velmi ráda, když se ke mně klientky spokojeně vrací už několik let. Staly se často mou „druhou rodinou“ a ví, že se na mě mohou spolehnout i jako na svou osobní „zpovědnici“ :-).

Svou pravou rodinu však mám doma, kam se každý den ráda vracím. Tady s láskou pečuji o své blízké, zejména moje děti. Jsou mi nekonečným zdrojem inspirace a štěstí, dodávají mi nezbytnou energii a lásku. Jsou to tři úžasné bytosti. Nejstarší Kristýna je velmi inteligentním a podnětným člověkem s nebývalou krásou. Prostřední neslyšící Barborka je bytostí, která mně neustále učí novým rozměrům a pohledům na svět, a benjamínek Johanka je malým sluncem a andělem v lidské podobě, neboť žije s nebývalou lehkostí a potěšením a všude kam přijde, rozzáří všechny kolem sebe. Mou rodinu netvoří však jen lidé, ale i zvířátka, naši kocouři, pes a nově i tři kamerunské ovečky. Z města jsme odešli do malé chaloupky na vsi, protože miluji klid a přírodu, ze které čerpám energii, abych ji pak mohla předávat lidem kolem sebe.

Byť mám velmi málo volného času, nacházím čas na ještě jeden svůj koníček. A tím je tanec. Věnuji se mu třetím rokem v taneční škole, kde navštěvuji lekce arabského flamenca. Krásné rytmy a pohyb mi dávají prostor zrelaxovat nejen tělem, ale i duší.

Moje studio prošlo několika změnami, i stěhováním. To současné sídlí v prostorách na Budějovické ulici od roku 2010. Neustále jej zvelebuji a vylepšuji tak, aby se mé klientky u nás cítily dobře, uvolněně a našly zde místo k relaxaci a odpočinku. Pro své klienty vybírám to nejlepší z kosmetických značek a ošetření, dbám na jejich přírodní základ a filozofii. Svou zálibu jsem však našla i v moderních technologiích – přístrojích, které zefektivňují péči o krásu. Předně pro své klienty vybírám jen ty bezpečné a kvalitní.

Mimo vlastní práce kosmetičky vykonávám v současné době i práci technoložky. Doškoluji a školím v nových postupech a ošetřeních kosmetičky z celých Čech.

S velkým potěšením se já i mé kolegyně s vámi budeme setkávat v caRElax studio v Písku, jehož název vznikl malou slovní hříčkou – spojením slov „care“ a „relax“, tedy „péče“ a „relaxace“. A přesně to u nás najdete :-).

S láskou vaše

Veronika

Místo, kde má krása svůj domov.

Skočit nahoru