caRElax studio

  • Model
  • Model
  • Model
  • Model
  • Model
  • Model
  • Model

Chemický peeling

Tento typ ošetření provází mnoho mýtů i pověr, jedni ho milují a druzí zatracují. A to zejména proto, že dnešní doba velí, že vše chemické je přirozeně špatné. Začněme tedy tím, že název „chemický“ peeling získal z toho důvodu, že během ošetření jsou použity látky, které ve svém chemickém složení jsou kyselinami. Jsou to však kyseliny přírodního původu, vznikající zcela běžnými procesy, jakými je například kvašení. Takže se nemusíte bát, že by vám na pleť byla aplikována nějaká průmyslově vyrobená kyselina.

Tyto přirozené kyseliny mají velmi silný účinek na pleť. Jejich účinek je znám už z dob Starého Egypta, kdy se královna Kleopatra koupala ve zkvašeném oslím mléce, aby její pleť byla krásně hebká.  K podobným účelům se kyseliny využívají dodnes. Vždy záleží na typu a velikosti molekuly kyseliny. Čím menší molekula, tím hlouběji kyselina proniká a má schopnost napravovat problémy vznikající v hlubších vrstvách naší pokožky. Mnoho kyselin má silný hojivý a regenerační efekt tím, že odstraňují poškozené a odumřelé buňky, jiné silně hydratují. Používáme i kyseliny, které umí vybělovat skvrny, redukovat drobné jizvy, vrásky, kyseliny, které pro svůj silný antibakteriální účinek neskutečně dobře řeší problémy s aknózní pletí. Chemický peeling je osvědčení i u dalších problémů – rozšířených pórů, keratóz, mastné pleti, atp.

Po ošetření chemickým peelingem bude vaše pleť jemnější, hladší, prozářenější, barevně jednotnější, s mělčími vráskami a i těžké akné se začne hojit.

Jak ošetření probíhá?

Ošetření trvá cca 30 až 45 minut. Vždy pleť odlíčíme a provedeme diagnostiku pleti a spolu s vámi vybereme nejvhodnější typ ošetření s kyselinami. Poté je kyselinové sérum aplikováno na pleť, zakryjeme vám před aplikací oči a místa, která před účinkem kyselin chceme ochránit, namažeme mastí. Sérum se dle typu a stavu pokožky nechává působit 1 až 10 minut. Během této doby ucítíte nejdřív štípání a pálení, které se po chvíli začne měnit na pocit horkosti v pleti. Po uplynutí doby působení sérum řádně omyjeme. Zde se ještě pocit pálení na počátku smývání objeví. Po odmytí séra pleť zneutralizujeme, abychom jí navrátili přirozené pH. Pleť zklidníme zklidňující maskou. Po jejím omytí aplikujeme ochranný krém. Pouze u některých typů ošetření s kyselinami se provádí masáž, která předchází aplikaci séra s kyselinami. Při ošetření nedoporučujeme úpravu obočí, barvení a neprovádíme depilaci v místě ošetření. Pleť po ošetření může být začervenalá. Zpravidla jeden až tři dny po ošetření se kůže může začít mírně olupovat – šupinkatět.

Chemické peelingy

Řada chemických peelingů farmaceutické třídy md:ceuticals™ md:peel™

Britská značka, která díky neustálému vývoji, inovaci a používání nejnovějších technologií vytvořila řadu peelingů, které jsou zárukou bezpečnosti, rychlosti a dlouhotrvajících výsledků díky vysoké koncentraci účinných látek. Peelingy jsou klinicky testované a schválené dermatology, šetrné k životnímu prostředí.

Vzhled pleti po aplikaci: mírné zarudnutí (jako při popálení sluncem)

Doba rekonvalescence: do 24 hodin

Účinek: mírné olupování

Doporučný počet ošetření: 6

Frekvence: 1x za 1-2 týdny

V závislosti na typu problému vybíráme jednotlivé kyseliny nebo jejich kombinace.

Řada chemických peelingů farmaceutické třídy Medik8™

Rovněž britská značka Medik8 zasvěcuje svou výrobu peelingům té nejvyšší kvality. Jedná se o bezbolestný regenerační peeling vhodný pro obnovu pokožky. Viditelné výsledky s minimální dobou rekonvalescence. Bezpečný, ale zároveň účinný pro redukci vrásek, pigmentových skvrn a akné. Jako jedna z mála značek na trhu přináší i koktejl kyselin určených speciálně pro ošetření očního okolí – eyePeel.

Vzhled pleti po aplikaci: mírné zarudnutí (jako při popálení sluncem)

Doba rekonvalescence: do 24 hodin

Účinek: mírné olupování

Doporučený počet ošetření: 6

Frekvence: 1x za 1-2 týdny

Typy peelingů Medik8:

agePeel™

Efektivní kombinace kyselin, která se zaměřuje na redukci jemných rýh a vrásek. Zanechá pokožku hladkou a regenerovanou.

Indikace: rýhy a vrásky

eyePeel™

Ultra jemné, ale zároveň vysoce efektivní řešení pro oblast očního okolí. Oční okolí bude omlazeno a zregenerováno.

Indikace: vrásky kolem očí, oblast pod očima, horní oční víčka

betaPeel™

Chemický povrchový peeling, který rychle redukuje akné a značně snižuje riziko jeho budoucího výskytu. Působí na všech třech úrovních akné tím, že se samostatně zaměřuje na jednotlivé projevy: ucpané póry, bakteriální infekci a zánět.

Indikace: aknózní a problematická pleť

whitePeel™

Nejefektivnější způsob dosažení jasnějšího a rovnoměrnějšího tónu pleti, bez tmavých skvrn a hyperpigmentace, je eliminace kožních buněk bohatých na melanin a zabránění tmavnutí nových kožních buněk.

Indikace: pigmentové skvrny

Ošetření na bázi kyselin

Projasňující exfoliační ošetření BIOLINE Jató PRIMALUCE

Ošetření vyvinula italská značka Bioline. Primaluce je sekvenční ošetření – znamená to, že využívá vzájemného účinku a odlišného času působení kyselin PHA a AHA. Díky velmi malé molekulární struktuře pronikají molekuly AHA do pleti rychleji a plní svou základní exfoliační funkci. Větší molekuly PHA jsou pomalejší, ale účinnější a zintenzivní a dokončí činnost kyselin AHA. Výsledkem je kompletní, hloubkové a dlouhotrvající kosmetické ošetření: hladká a zářivá pleť, jemná jako hedvábí, čistá bez poskvrny. Toto ošetření je kompletní kosmetické ošetření včetně masáže – doba ošetření 70 minut.

Vzhled pleti po aplikaci: bez zarudnutí, velmi mírné zarudnutí

Doba rekonvalescence: do 24 hodin

Účinek: zpravidla bez olupování

Doporučený počet ošetření: 1 až 6

Frekvence: 1x za 1-2 týdny

Ošetření s AHA kyselinami md:prepeel™ AHAs Complex

Toto ošetření je vhodné jako přípravné ošetření před aplikací chemických peelingů farmaceutické třídy. Je však velmi vhodné i všude tam, kde chceme pomocí nižší koncentrace kyselin dosáhnout lepšího hojení, omlazení, mírné exfoliace, projasnění pleti. Díky kombinaci kyselin a silně antioxidačního komplexu zajišťuje ošetření postupnou exfoliaci a odhaluje novou zdravě zářící pleť.

Vzhled pleti po aplikaci: bez zarudnutí, velmi mírné zarudnutí, v kombinaci s Dermarollerem může být pleť zarudlá

Doba rekonvalescence: do 24 hodin

Účinek: zpravidla bez olupování

Doporučený počet ošetření:  1 až 6

Frekvence: 1x za 1-2 týdny

 

Pro silně omlazující efekt lze toto ošetření v kombinaci s Dermarollerovou mezoterapií.

CENÍK OŠETŘENÍ

Ošetření Čas Cena
Farmaceutické peelingy
md:peel™ 30-45 min. 890,-
Medik8™ 30-45 min. 890,-
Medik8™ eyePeel (oční okolí) 30 min. 690,-
Ošetření na bázi kyselin
Primaluce 70 min. 890,-
md:prepeel™AHAs 30-45 min. 790,-
md:prepeel™AHAs s Dermarollerem
zahrnuje Dermaroller v hodnotě 600,- Kč)
60 min. 1.390,-

 

✆ Objednávejte na tel. 775 914 930

Místo, kde má krása svůj domov.

Skočit nahoru