caRElax studio

  • Model
  • Model
  • Model
  • Model
  • Model
  • Model
  • Model

Líčení, profesionální vizážistika

Svatební make-up

Vizážistika

Každá nevěsta chce být krásná a ve svůj velký den vypadat nádherně.

Nevěsty kladou čím dál větší nároky nejen na výběr svatebních šatů a účesu, ale také na líčení. Chtějí líčení, které vynikne na fotografiích a při tom bude přirozené, dokreslí jejich přirozenou krásu a samozřejmě vydrží celý den. Zvolit správný make-up, barvy a intenzitu je úkol pro profesionálního vizážistu. Navíc Vám vizážistka pomůže s výběrem a úpravou dokonalého účesu.

Večerní a slavnostní líčení

Vizážistika

Toto líčení vyžaduje více preciznosti i času. Je stejně důležité jako šperk, kterým každá žena doplní své šaty. Cílem je vytvořit líčení, které bude vytvářet upravenou tvář s důrazem na elegantní, upravený vzhled. Ten může být od klasického make-upu střední intenzity až po výraznější, slavnostní, elegantní až extravagantní make-up. Vše záleží na Vašem přání a příležitosti.

Denní líčení

Vizážistika

V dnešní době je pro většinu žen i dívek každodenní líčení nezbytností. Denní líčení by mělo být přirozené, mělo by podtrhovat přirozené rysy tváře, jemně zvýraznit přednosti a každá žena by se v něm měla cítit přirozeně a lépe než bez něj. Základem tohoto líčení je přirozeně vypadající make-up, zvýrazněné tváře a jemné tóny očních stínů i rtěnky nebo lesku na rty.

Fotomake-up

Vizážistika

Fotomake-up je velmi pokročilá vizážistická technika. Je to líčení syté, korekce je provedena velice precizně a make-up je nanášen ve větší vrstvě. Oči jsou nalíčené výrazně tmavšími a zářivými odstíny, je použita linka, výrazně nanesená řasenka, případně nalepené umělé řasy. Dbá se na celkové rozjasnění pleti a dokonalou modelaci kontur obličeje, očí i rtů.

Sama sobě vizážistkou – kurz líčení

Kurz líčení v délce 1 – 3 hodin, od běžného až po večerní líčení.

Často nám říkáte: „Nelíčím se, protože to neumím.“ A my Vám s tím nyní umíme pomoci. Každodenní líčení se stává v našich životech běžnou rutinou. A je důležité se umět správně nalíčit. Absolvujte kurz líčení, kde se naučíte, jak připravit pleť na nanesení líčidel, jak si správně nanést make-up i tvářenku, jak pracovat s očními stíny, triky při použití řasenky a oční linky i jak fixovat líčení, aby vydrželo celý den. Naučíte Vás korigovat drobné nedostatky pleti. Poradíme Vám, jaké vybírat barvy, jak používat štětce a aplikátory, abyste samy dosáhly výsledku, jako profesionální vizážistka. Samozřejmostí je doporučení vhodné dekorativní kosmetiky a správné péče o pleť.

Ceník služeb vizážistky

Služba Cena
Svatební líčení nevěsty (zahrnuje zkoušku líčení, líčení, dopravu) 1.490 – 1.790,–
Make-up pro další svatebčany 390,–
Večerní a slavnostní líčení 590 – 750,–
Denní beauty make-up 390,–
Líčení maturantek 390,–
Fotomake-up (v ceně úprava vlasů) 790 – 990,–
Mini-kurz líčení 750,–
Profi-kurz 1.350,–
Možnost úpravy vlasů dle náročnosti účesu 190 – 1.090,–

 

✆ Objednávejte na tel. 775 914 930

Místo, kde má krása svůj domov.

Skočit nahoru